دیدار رئیس و مسئولان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با خانواده شهید انقلاب اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۶ کد : ۱۶۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۶۰
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دکتر علی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به همراه مسئولان و کارکنان این دانشگاه با خانواده شهید انقلاب اسلامی، غلامحسین عبدالهی، دیدار و گفتگو کردند. به ...
 دیدار رئیس و مسئولان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با خانواده شهید انقلاب اسلامی
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دکتر علی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به همراه مسئولان و کارکنان این دانشگاه با خانواده شهید انقلاب اسلامی، غلامحسین عبدالهی، دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر اختری، ضمن تبریک به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، اظهار داشت: شهدا آگاهانه و مشتاقانه راه خود را انتخاب کردند و تکریم خانواده های ایشان وظیفه ماست و امیدوارم بتوانیم ادامه دهنده واقعی راه شهدا باشیم.

 همچنین در این برنامه  مسئول مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه، توضیحاتی در خصوص زندگی نامه آن شهید ارائه کرد.

در ادامه  این  دیدار، مادر شهید عبدالهی  ضمن برشمردن برخی ویژگی های اخلاقی شهید غلامحسین عبدالهی، خاطراتی از آن شهید معظم بیان کرد.

گفتنی است شهید غلامحسین عبدالهی متولد 1339 بوده و درسال 1357در حین شرکت در تظاهرات خیابانی شهر کرمانشاه علیه رژیم پهلوی و درگیری با ماموران رژیم با اصابت گلوله به فیض شهادت نائل شد.

 ​