وزیر علوم سرپرست دانشگاه مازندران را منصوب کرد‌

۲۵ آبان ۱۳۹۴ | ۰۸:۳۵ کد : ۱۶۴۵۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۳۷
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را به سمت سرپرست دانشگاه مازندران منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر میر...
وزیر علوم سرپرست دانشگاه مازندران را منصوب کرد‌
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را به سمت سرپرست دانشگاه مازندران  منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر میرنیا آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه را برپایه قوانین،سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکترفخر الدین اصغری آق مشهدی  سرپرست پیشین دانشگاه مازندران  در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد. 
گفتنی است دکتر سید خلاق میرنیا دانشیار گروه آبخیزداری و رئیس موسسه آموزش عالی صنعتی مازندران است و از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست دانشگاه مازندران و معاونت آموزش و برنامه ریزی و اداری مالی  سازمان محیط زیست و معاونت اداری مالی و فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس اشاره کرد.