وزیر علوم سرپرست دانشگاه پیام نور را منصوب کرد ‌

۰۸ دی ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۶ کد : ۱۶۴۴۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۹۶
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمدعلی سرلک را به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در حکم دکتر سرلک آمده است : امید است با توکل به...
وزیر علوم سرپرست دانشگاه پیام نور را منصوب کرد ‌
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمدعلی سرلک را به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در حکم دکتر سرلک آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، وظایف سرپرستی دانشگاه پیام نور را با تحقق اهداف اصلی دانشگاه و برنامه های تقدیمی به مجلس شورای اسلامی ، از جمله کاهش هزینه های تحصیلی ، جلوگیری از مهاجرت بی رویه ، فراگیری نظام آموزش عالی در قالب استفاده بهینه از ظرفیت های کشور ، تبدیل دانشگاه پیام نور به دانشگاه تخصصی مجازی و بهره گیری کامل از فناوری های ارتباطی جهت تحت پوشش قرار دادن فارسی زبانان شاغل به تحصیل در اقصی نقاط  جهان به انجام رسانید تا شاهد رشد کیفی و ساماندهی هدفمند آن دانشگاه باشیم .
همچنین دکتر فرهادی در نامه جداگانه ای از زحمات دکتر ابوالفضل فراهانی در دوران تصدی سرپرستی دانشگاه پیام نور قدردانی کرد .
گفتنی است دکتر محمدعلی سرلک عضوهیئت علمی دانشگاه پیام نور و استاد رشته مدیریت رفتار سازمانی است و پیش از این نیزرئیس مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور بوده است .