وزیر علوم ، رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه این وزارت را منصوب کرد

۲۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۶ کد : ۱۶۳۷۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۹۲
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر عبدالرضا باقری را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه این وزارت منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ...
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر عبدالرضا باقری را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه این وزارت منصوب کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر باقری آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف مشاور وزیر و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه را برپایه قوانین،سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید، شایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری معاونان، مدیران و کارکنان گرامی نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
گفتنی است دکتر عبدالرضا باقری  عضو هیئت علمی واستاد رشته ژنتیک و اصلاح نباتات دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد است و در گذشته  مسئولیت های اجرایی مختلفی از جمله ریاست دانشگاه  فردوسی مشهد، قائم مقام معاون وزیرکشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی،عضویت در شورای علوم و آموزش عالی کشور، عضویت در هیئت امنای تعدادی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور را برعهده داشته است.
 از دکتر باقری تاکنون 26 عنوان  کتاب تخصصی، 125 مقاله علمی و پژوهشی ، 51مقاله در مجلات معتبر خارجی و 40 مقاله ارائه شده در همایش های بین المللی منتشر شده است.
گفتنی است دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس سابق مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه علوم نیز به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور منصوب شد.