وزیر علوم : بودجه های فرهنگی باید به صورت عادلانه میان تمام تشکل های دانشجویی توزیع شود

۰۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ کد : ۱۶۲۶۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۷۶
دکترمحمد فرهادی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در دیدار با نمایندگان انجمن های اسلامی دانشجویان گفت : بودجه های فرهنگی باید به صورت عادلانه میان تمام تشکل های دانشجویی توزیع شود. به گزارش روابط عمومی وز...
دکترمحمد فرهادی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در دیدار با نمایندگان انجمن های اسلامی دانشجویان گفت : بودجه های فرهنگی باید به صورت عادلانه میان تمام تشکل های دانشجویی توزیع شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این دیدار دکتر فرهادی با بیان اینکه دولت یازدهم در آغاز کار خود با نابسامانی های فراوانی روبرو بوده است ، اظهار داشت : در حوزه آموزش عالی نیز با توجه به گسترش کمی بی رویه مراکز آموزش عالی در سطح کشور ، با مشکلات عدیده ای مواجه بودیم که امیدواریم با اجرای طرح آمایش آموزش عالی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد ، بتوانیم یک ساماندهی اساسی در تمامی بخش های آموزش عالی کشور انجام دهیم.
وزیر علوم با تاکید بر لزوم تشکیل اتحادیه های دانشجویی برای انجام بهتر و منسجم ترو پیشبرد اهداف فعالیت های دانشجویی گفت : با توافق دو وزارت علوم و بهداشت و درمان ، دبیرخانه شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی در وزارت بهداشت و درمان مستقر شده و ضروی است که جلسات این شورا به صورت مرتب و منظم برگزار شود.
دکتر فرهادی در پایان سخنان خود با تاکید بر پی گیری همه جانبه امور تشکل های دانشجویی گفت : مسئولان وزارت علوم همیشه پشتیبان فعالیت تشکل های دانشجویی و کانون های علمی و فرهنگی دانشجویان در چارچوب قوانین و آئین نامه های مصوبه هستند. 
 در این جلسه نمایندگان انجمن های اسلامی دانشجویان دیدگاه ها و نظرات خود را با وزیر علوم در میان گذاشتند .
گفتنی است در این دیدار دکتر سید ضیا هاشمی ، معاون فرهتگی و اجتماعی وزارت علوم ، مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان و فضل الله ایرجی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم نیز حضور داشتند .