وزارت علوم و بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۱ کد : ۱۶۲۵۳
تعداد بازدید:۶۱۱
دکتر محمد حسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و محمد ابراهیم مقدم مدیر عامل بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، درجریان ا...
وزارت علوم و بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند
دکتر محمد حسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و محمد ابراهیم مقدم مدیر عامل بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، درجریان امضای این تفاهم نامه دکتر امید در سخنانی با ابراز خرسندی از همکاری با بانک تجارت اظهار داشت : در این دوره جدید و با دیدگاه نوین آموزش عالی کشور به مسائل علمی و فناوری ارتباطات ما با سازمان هایی همچون بانک تجارت فراتر از گذشته است و امیدواریم بتوانیم با ارتقای توان و بنیه علمی بدنه آموزش عالی کشور و طبق فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ایجاد و تقویت شرکت های دانش بنیان بتوانیم از ظرفیت های بانک تجارت در پیشبرد اهداف علمی کشور استفاده کنیم .
در ادامه این نشست مدیر عامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه در این تفاهم نامه سعی ما بر این خواهد بود که خدمات مناسبی به آموزش عالی کشور ارائه دهیم ، گفت : ما اکنون نسل استفاده از عابر بانک ها را پشت سر گذاشته ایم و به نسل استفاده از اینتزنت بانک و همراه بانک رسیده ایم و امیدواریم با پشتیبانی اساتید و دانشجویان دانشگاه ها ، فرهنگ استفاده بیشتر از این روش ها را در جامعه راه اندازی کنیم .
وی همچنین در راستای انجام مفاد این تفاهم نامه پیشنهاد کرد مراکزی برای استفاده دانشجویان نخبه و مخترع با تمامی امکانات ساخته شود تا این دانشجویان بتوانند با استفاده از این امکانات به تولید و ساخت محصولات مورد نیاز کشور بپردازند .
گفتنی است تسهیلات مشارکت مدنی و خرید ساخت مسکن به اعضای هیئت علمی و کارکنان ستاد و همچنین اعطای تسهیلات خرید خودرو ، خرید کالا و جعاله به کارکنان وزارتخانه از مفاد این تفاهم نامه است .
ارائه خدمات و تسهیلات بانکی ، افتتاح حساب های ریالی و ارزی ،  نصب دستگاه های وب کیوسک ،ATMو POS  در مکان های مورد نظر وزارت علوم ، مشارکت بانک تجارت در طرح های دانش بنیان ، گشایش انواع اعتبارات داخلی و خارجی  از دیگر مفاد این تفاهم نامه است .