ورود دو هزار نفر دانشجو به دانشگاه مازندران در سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۲ کد : ۱۶۲۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۴۶
مسئولان حوزه ها و بخش های مختلف دانشگاه مازندران  با بازدید از محل ثبت نام دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه ، از نزدیک چگونگی این فعالیت ها را مورد نظارت و بررسی قرار دادند. به گزارش روابط ع...
مسئولان حوزه ها و بخش های مختلف دانشگاه مازندران  با بازدید از محل ثبت نام دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه ، از نزدیک چگونگی این فعالیت ها را مورد نظارت و بررسی قرار دادند.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکتر شادمهر میردار معاون آموزشی دانشگاه مازندران ضمن تبریک به دانشجویان ورودی جدید به دلیل موفقیت در کنکور سراسری ، گفت: تعداد دانشجویان در شرف ثبت نام دانشگاه مازندران بیش از دو هزار نفر است 
دکتر میردار با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان جدید و انجام برنامه ریزی های دقیق در این رابطه گفت: هماهنگی های خوبی با مسئولان دانشگاهی و نیز مسئولان شهری صورت گرفت که لازم می دانم از کلیه همکاران حوزه های مختلف دانشگاه و نیز از مسئولان شهری و بویژه شورای اسلامی شهربابلسر قدردانی کنم.
همچنین دکتر الله بخش یزدانی مدیر آموزش دانشگاه نیز ضمن تبریک و خیرمقدم به دانشجویان ورودی جدید گفت:  از روز سه شنبه 25 شهریور ثبت نام آن لاین  دانشجویان جدید را انجام دادیم و از 29 شهریور ثبت نام حضوری شروع شده و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.
مدیر آموزش دانشگاه با مثبت ارزیابی کردن روند ثبت نام گفت:  مجموع 2250 نفر دانشجو  امسال در دانشگاه مازندران پذیرفته شده اند که  تعداد دانشجویان دختر 1721 نفر و دانشجویان پسر 530 نفر می باشد و تاکنون تعداد 1169 نفر از دانشجویان دختر و 340 نفر از دانشجویان پسر ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده اند.
 همچنین کاظم ابراهیمی مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه مازندران با اشاره به تدابیر اتخاذ شده برای ثبت نام از دانشجویان نو ورود، کیفیت روند ثبت نام امسال را نسبت به سال گذشته بهتر ارزیابی کرد و افزود: هماهنگی های خوبی با بخش های مختلف دانشگاهی و غیردانشگاهی نظیر شورای اسلامی شهر بعمل آمده و هماهنگی لازم برای تردد دانشجویان و انتقال وسایل شان به صورت رایگان انجام گرفته است.
دکتر محمد محسنی دهکلانی مدیر حراست دانشگاه  مازندران نیز آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان شاغل دانشگاه و علی الخصوص دانشجویان ورودی جدید تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد دانشجویان بتوانند دوره بسیار خوبی را در دانشگاه مازندران سپری کنند.
وی ضمن تشکر از مسئولان دانشگاهی، تشکل‌ها و همکاران واحد حفاظت فیزیکی دانشگاه نیز گفت: همه همکاران تلاش کردند تا دانشجویان نو ورود و خانواده های محترم شان بتوانند با کمترین سختی و بیشترین آرامش مراحل ثبت نام را انجام دهند.
دکتر شهرام کلانتری رییس مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی، ضمن بازدید از سلف سرویس دانشگاه گفت: مرکز بهداشت بر اساس وظایف ذاتی خود که نقشی بهداشتی و درمانی دارد از امروز پررنگ تر و فعال تر ظاهر شده است و طبق سنوات گذشته آماده خدمات رسانی به مراجعان است.
وی ضمن اعلام این مطلب که مرکز مشاوره دانشگاه مازندران جزو مراکز بسیار خوب در سطح کشور است گفت: ما سعی می کنیم از افراد متخصص در این زمینه استفاده می کنیم. 
دکتر کلانتری با اشاره به اینکه درصددیم تا مشاوره الکترونیکی را در دانشگاه راه اندازی کنیم افزود: پیگیر انجام آن هستیم و پیشرفت هایی هم داشتیم و با توجه به مسائلی که از طرف دانشجو مطرح می شود باید احتیاط لازم در این مورد صورت بگیرد و فضای امن را دارا باشد و چنانچه بتوانیم بحث امنیت فضا را فراهم کنیم، آن را محقق خواهیم ساخت.