واگذاری داوری طرح‌های جشنواره شیخ بهایی به پارک‌های علم و فناوری استان‌ها

۱۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۳ کد : ۱۶۲۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۲
رئیس پارک علم و فناوری البرز گفت: بر اساس تصمیم دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و تفاهم انجام شده از این پس پذیرش و داوری طرح‌های یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و اولین المپ...
واگذاری داوری طرح‌های جشنواره شیخ بهایی به پارک‌های علم و فناوری استان‌ها
 رئیس پارک علم و فناوری البرز گفت: بر اساس تصمیم دبیرخانه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و تفاهم انجام شده از این پس پذیرش و داوری طرح‌های یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و اولین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی در پارک علم و فناوری هر استان صورت می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مهندس عطاءالله ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز گفت: بر این اساس داوری طرح‌های ارایه شده در استان البرز برای شرکت در این جشنواره توسط پارک علم و فناوری البرز انجام می‌شود و در صورت تایید توسط کارگروه این پارک به جشنواره معرفی می‌شود.به عبارت دیگر پارک‌های علم و فناوری هر استان به عنوان دبیرخانه فرعی این جشنواره انتخاب شده‌اند تا بررسی‌ها دقیق‌تر و کاربردی‌تر انجام شود.
وی، حضور قدرتمندانه و مؤثر تولیدکنندگان فن را در این جشنواره بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: حضور مقتدرانه فن‌آفرینان در این جشنواره می‌تواند مسیر روشن‌تری را برای ارایه دستاوردهای شرکت کنندگان ایجاد کند و از این جهت می‌بایست اهمیت این جشنواره مورد توجه فعالان این عرصه قرار گیرد.
رییس پارک علم و فناوری البرز خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند بر اساس زمان‌بندی اعلام شده توسط دبیرخانه جشنواره طرح‌های خود را ارایه دهند.
وی در پایان گفت: این جشنواره در دو بخش مسابقه‌ای و غیرمسابقه‌ای اردیبهشت سال آینده در شهر اصفهان برگزار می‌شود و متقاضیان بر اساس نوع طرح‌های ارایه شده تا سه مقطع زمانی ۳۰ آذر ماه ،۳۰ دی‌ ماه و ۲۰ فروردین ۹۴ فرصت دارند تا تقاضای خود را از طریق مراجعه به تارنمای www.shtf.ir ثبت و یا با شماره تلفن های ۰۲۶۳۴۷۶۴۰۰۶ جهت کسب اطلاع بیشتر تماس بگیرند.