دکتر امید از رسانه های جمعی برای تبیین و ترویج گفتمان وقف و امور خیّریه درآموزش عالی تقدیر کرد

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۱ کد : ۱۶۲۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۳۱
دکتر محمد حسین امید، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از همکاری و مساعدت رسانه های جمعی در سال 1393برای تببین و ترویج گفتمان خیّرین آموزش عالی تق...
 دکتر امید از رسانه های جمعی برای تبیین و ترویج گفتمان وقف و امور خیّریه درآموزش عالی تقدیر کرد
دکتر محمد حسین امید، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از همکاری و مساعدت رسانه های جمعی در سال 1393برای تببین و ترویج گفتمان خیّرین آموزش عالی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امید با اشاره به تاکید وزارت علوم بر افزایش نقش و مشارکت عمومی در توسعه زیر ساخت های آموزش عالی کشور و متنوع سازی منابع درآمدی دانشگاه ها، برنامه ریزی و اقدامات مجدّانه یک سال اخیر وزارت علوم در حوزه خیّرین را ناشی از این دیدگاه راهبردی دانست.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در ادامه سخنان خود مطرح کردن موضوع گفتمان خیّرین آموزش عالی در ابتدای سال جاری را در راستای فضا سازی و ایجاد زمینه لازم برای توجه اذهان اقشار مختلف عنوان کرد و بر ادامه این مسیر و تلاش و کوشش بیشتر مجموعه آموزش عالی در سال آینده برای تبیین، ترویج و تثبیت گفتمان خیّرین آموزش عالی تاکید کرد.
قائم مقام ستاد خیّرین وزارت علوم با اشاره به کارکردهای مثبت و اثربخش رسانه ها در تمامی جوانب دنیای امروزی، نقش رسانه های جمعی در فرهنگ سازی ارزش های انسانی و اسلامی در جامعه را بسیار پر بار ارزیابی کرد و ارتباط و تعامل تنگاتنگ ستاد خیّرین وزارت علوم با تمامی رسانه های جمعی کشور در سال آتی، برای معرفی بیشتر ابعاد و ماهیت گفتمان خیّرین آموزش عالی در تمامی سطوح جامعه و به تبع آن جلب نظر و جذب مشارکت خیّرین و واقفین را یکی از مهم ترین برنامه های این ستاد عنوان کرد.
دبیر ستاد خیّرین وزارت علوم در پایان ضمن درخواست از رسانه ها  برای معرفی صحیح کارکردهای مهم آموزش عالی به اقشار مختلف جامعه و نیز نیازها و مشکلات این مجموعه؛ نقش اصحاب رسانه در ترغیب و تشویق عموم مردم به مشارکت در پیشرفت و اقتدار علمی کشور از طریق حضور در مجموعه آموزش عالی را مهم و تعیین کننده ارزیابی کرد و از تمامی رسانه های کشور که در یکسال اخیر در زمینه انعکاس اخبار و رویدادهای مجموعه خیّرین آموزش عالی همکاری و همراهی داشته اند تقدیر و تشکر کرد.