واحد فناور قزوین مقام کشوری ساخت اسباب‌بازی را کسب کرد

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۸ کد : ۱۶۲۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۹۹
واحد فناور قزوین مقام کشوری ساخت اسباب‌بازی را در گروه الکترونیک و رایانه کسب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسمی با حضور مسئولان فرهنگی کشور، برترین تولیدات و ایده‌های سرگرمی و اسباب‌بازی،...
واحد فناور قزوین مقام کشوری ساخت اسباب‌بازی را در گروه الکترونیک و رایانه کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسمی با حضور مسئولان فرهنگی کشور، برترین تولیدات و ایده‌های سرگرمی و اسباب‌بازی، در سه بخش مجوز تولید، ایده‌بازار و طرح‌های ثبت‌شده معرفی و تقدیر شدند.
بر پایه این گزارش، در بخش طرح‌های ثبت شده و در گروه الکترونیکی و رایانه‌ای شرکت صنایع مکاترونیک شریف آریو برای طراحی و ساخت اسباب‌بازی کمک‌آموزشی مکاترون از سوی هیئت داوران رتبه نخست جشنواره را کسب کرد.
همچنین شرکت صنایع الکترونیک شریف آریو که در پارک علم و فناوری استان قزوین مستقر است بنا به نظر هیئت داوران دومین جشنواره ملی اسباب‌بازی به خاطر طرح مکاترون در گروه الکترونیکی و رایانه‌ای از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، موفق به دریافت تندیس جشنواره و دیپلم افتخار شد.
تندیس، لوح تقدیر، پنج هزار قطعه هولوگرام، و یک و نیم میلیون تومان هدیه از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به همراه 6 میلیون تومان وام صندوق کارآفرینی به مهندس علی سروش مدیرعامل شرکت صنایع مکاترونیک شریف آریو تقدیم شد.
گفتنی است اسباب‌بازی کمک‌آموزشی مکاترون ویژه دانش‌آموزان در گروه‌های مختلف سنی از طریق تارنمای اینترنتی www.mechatron.ir آماده عرضه به علاقه‌مندان در سطح کشور است.