همکاری مشترک سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صنایع شیر ایران در حوزه فناوری

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۰ کد : ۱۶۱۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۲
نشست مشترک بین حوزه معاونت نوآوری، تجاری‌سازی و انتقال فناوری و پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و متخصصان شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این ...
همکاری مشترک سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صنایع شیر ایران در حوزه فناوری
نشست مشترک بین حوزه معاونت نوآوری، تجاری‌سازی و انتقال فناوری و پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و متخصصان شرکت صنایع شیر ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر جوانمرد رئیس پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران درخصوص فناوری‌های به‌دست آمده این پژوهشکده در ارتباط با صنایع مربوطه توضیحاتی ارائه کرد.
سپس مدیر دفتر تجاری‌سازی توضیحات مبسوطی درخصوص فعالیت‌های فناورانه سازمان و توانمندی‌های پژوهشکده‌های مختلف سازمان همراه با لیستی از فناوری‌های مرتبط با موضوعات مد نظر آن شرکت ارائه کرد.
در پایان این دیدار از دستگاه تولید بطری‌های سه لایه نیز بازدید شد که منجر به تأیید متخصصان صنایع شیر ایران بر جایگاه پژوهشی و فناوری سازمان شد.
گفتنی است  در این جلسه که با حضور معاون نوآوری، تجاری‌سازی و انتقال فناوری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد، توافقاتی مبنی بر اعلام نیازهای شرکت صنایع شیر ایران در خصوص بطری‌های مورد نیاز در صنعت شیر به منظور افزایش ماندگاری شیر و همچنین سایر نیازهای پژوهشی و فناوری صنایع شیر صورت گرفت.