همکاری صدا وسیما هرمزگان با پارک علم و فناوری این استان برای معرفی شرکت های دانش بنیان

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۴ کد : ۱۶۱۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۸
مهندس جلایی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس از همکاری با پارک علم و فناوری هرمزگان برای معرفی شرکت های دانش بنیان خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس جلایی در نشست مشترک با رئیس پارک علم ...
مهندس جلایی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس از همکاری با پارک علم و فناوری هرمزگان برای معرفی شرکت های دانش بنیان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس جلایی در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، با تاکید براینکه وظیفه خود می دانم در توسعه استان نقش ایفا کنم، گفت: یکی از این مسیرها تکیه بر اقتصاد دانش بنیان است.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی ما باید بر اساس ترویج گفتمان اقتصادی در جامعه باشد، افزود: یکی از مجموعه های که می تواند دراین زمینه تاثیرگذار باشد صدا وسیماست.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ترویج گفتمان اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: فناوران حوزه دانش بنیان و پارک های علم و فناوری می توانند نقش اصلی را دراین زمینه ایفا کنند. از این رو ما آمادگی داریم نسبت به معرفی دستاوردهای این شرکت ها اقدام کنیم.
وی افزود: بسیاری از شرکت های دانش بنیان و فناوران در صورت حمایت می توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش ایفا کنند که تلاش خواهیم کرد با همکاری پارک علم و فناوری هرمزگان اقدام به برنامه سازی در این زمینه کنیم.
دراین نشست همچنین علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با قدردانی ازهمکاری های صدا وسیمای مرکز خلیج فارس درمعرفی فناوران پارک علم و فناوری گفت: خوشبختانه در برگزاری برنامه ها و رویدادهای پارک هرمزگان حضور خبرنگاران و گزارشگران صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پر رنگ بوده که امیدواریم با تداوم این روند گام های مهم تری در راستای معرفی شرکت های دانش بنیان  صورت گیرد.
وی با تاکید بر اینکه سیاست پارک هرمزگان معرفی قابلیت ها و شرکت های توانمند دانش بنیان است، از مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس خواست در این زمینه همکاری های لازم با پارک هرمزگان صورت گیرد.
فتی در پایان با تشکر از دید مثبت مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در حمایت از برنامه سازی در حوزه پارک علم و فناوری ابراز امیدواری کرد این تعامل بتواند گام مهمی در معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان که نقش اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند، باشد.