همکاری دانشگاه یزد و صدا و سیما درسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۶ کد : ۱۶۱۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۰
دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری دانشگاه یزد درسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، همکاری مؤثری را با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز یزد به منظور تبیین این شعار درجامعه آغاز کرده است. به گزارش رواب...
دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری دانشگاه یزد درسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، همکاری مؤثری را با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز یزد به منظور تبیین این شعار درجامعه آغاز کرده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  اولین نشست مشترک دراین زمینه در اتاق فکر صدا و سیمای استان و با حضور چند نفر از مسئولان صدا و سیما و صاحب‌نظران استان و تنی چند از اعضای هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه یزد برگزار شد.
دومین جلسه از سلسله نشست‌های مذکور باحضور جبرییل نجفی معاون سیما، احمد‌علی یاری معاون برنامه‌ریزی و امورمالی و علی بخشی مدیر امورپژوهشی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز یزد درمحل دفتر رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری برگزارشد.
رئیس دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری دراین نشست با استقبال از رویکرد صدا و سیما برای تعامل هرچه بیشتر با دانشگاه گفت: لازمه شکل‌گیری  صحیح اقتصاد مقاومتی درجامعه تبیین درست و علمی آن بوده و لازم است تا منویات مقام معظم رهبری در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در تمام برنامه‌ریزی‌ها مد نظر قرارگرفته و علاوه بر آن تمامی دست‌اندرکاران بخش خصوصی و دولتی استان در این راستا نقش اساسی ایفا کنند.
درادامه معاون سیمای مرکز یزد اظهار کرد: رویکرد اصلی صدا و سیما به ویژه با مدیریت جدید رویکرد علمی است و در این راستا صدا و سیما خواهد کوشید تا هرچه بیشتر این رویکرد را با تعامل با دانشگاه تقویت کند.
دراین جلسه پس از بحث و تبادل نظر، مقررشد تا صدا و سیمای مرکز یزد برنامه‌سازانی را به دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری دانشگاه یزد معرفی کند تا زمینه ساخت برنامه‌های اقتصاد مقاومتی با رویکرد علمی فراهم شود.