همکاری دانشگاه صنعتی ارومیه با شرکت ماد صنعت

۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ کد : ۱۶۱۱۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۹
دکتر ابوالفضل توتونچی رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی ارومیه با هدف گسترش همکاری های علمی و پژوهشی و صنعتی با هیئت مدیره شرکت ماد صنعت دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، پس از...
دکتر ابوالفضل توتونچی رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی ارومیه با هدف گسترش همکاری های علمی و پژوهشی و صنعتی با هیئت مدیره شرکت ماد صنعت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، پس از این دیدار شرکت ماد صنعت آمادگی لازم در خصوص انجام طرح‌های پژوهشی با اعضای هیئت علمی و پایان‌نامه‌های دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه را اعلام کرد.
گفتنی است شرکت ماد صنعت در زمینه تولید قطعات پودری موتور گیربکس خودرو به روش متالورژی پودر فعالیت می کند و تولید قطعات ایران خودرو- سایپا و دیگر شرکت های خودروسازی از پروژه های در حال اجرای این شرکت است.
شرکت مذکور دارای امکانات و تجهیزات از قبیل پرس های مکانیکی تا 500 تن و کوره های سینترینگ، دارای استانداردهای ISO IEC 17025، ISO 900، ISO TS   میباشد و همچنین توان و تولید ماهیانه 80 تن قطعات پودری به صورت سفارشی را دارد واعضای هئیت علمی دانشگاه صنعتی ارومیه علی الخصوص اعضای هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک و مواد می‌توانند طرح ها و ایده های خود را درخصوص بهینه سازی فرایندهای متالوژی پودر از طریق امور پژوهشی یا دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه ارائه کنند.

( ۱ )