همکاری دانشگاه شهرکرد با برنامه جهانی «انسان و زیست‌کره» یونسکو

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۸ کد : ۱۶۱۰۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۰
دانشگاه شهرکرد براساس اهداف و رسالت‌های ملی و بین‌المللی اعلام شده وزارت علوم در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید، با سازمان یونسکو همکاری می‌کند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در راستای اهداف دو...
دانشگاه شهرکرد براساس اهداف و رسالت‌های ملی و بین‌المللی اعلام شده وزارت علوم در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید، با سازمان یونسکو همکاری می‌کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در راستای اهداف دولت تدبیر و امید، دانشگاه شهرکرد با هماهنگی وزارت متبوع و کمیسیون ملی یونسکو در ایران همکاری‌های علمی خود را با یونسکو آغاز کرده است.
 بنابر اعلام دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد در پی این همکاری‌ها و به استناد مطالعات انجام شده توسط دانشگاه شهرکرد، در بیست و هفتمین نشست برنامه جهانی «انسان و زیست‌کره» که 8 تا 12 ژوئن 2015 از سوی سازمان جهانی یونسکو در مقر آن سازمان در پاریس برگزار می‌شود، مناطق حفاظت شده تنگ صیاد و سبز کوه استان چهارمحال و بختیاری به فهرست ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره افزوده خواهد شد.
گفتنی است با توجه به نقش محوری دانشگاه شهرکرد در تحقیقات کاربردی منطقه، این دانشگاه نیز در نشست برنامه جهانی «انسان و زیست‌کره» شرکت خواهد داشت.