همزمان با ایام دهه مبارک فجر، از برگزیدگان فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی تجلیل شد

۱۹ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴ کد : ۱۶۰۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۲
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر دکتر اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از 23 دانشجوی برگزیده ملی و بین المللی این دانشگاه در حوزه های قرآنی و هنر های نمایشی تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت ...
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر دکتر اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از 23 دانشجوی برگزیده ملی و بین المللی این دانشگاه در حوزه های قرآنی و هنر های نمایشی تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر اخباری با اشاره به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی به جهت مهارتی بودن، با دانشگاه های نظری و تئوری محور، بسیار متفاوت است تاکید کرد، باید تلاش کنیم تا دانشگاه نسل سوم را راه اندازی و توسعه دهیم تا بتوانیم به تجاری سازی علم بپردازیم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، تلاش مدرسان و دانشجویان دانشگاه  برای خلق آثار بدیع و فاخر به ویژه ارائه دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه فرهنگ و هنر را ارزشمند و ستودنی دانست و افزود: حضورموثر دانشجویان دانشگاه با بهره گیری از آموزش های علمی و کاربردی در عرصه های ملی و بین المللی، بیانگر ظرفیت های گسترده دانشگاه جامع علمی کاربردی است.
وی با اشاره به اینکه بهره گیری از ظرفیت هنر و توانمندی هنرمندان دانشگاه، در فرهنگ سازی حایز اهمیت بسیاری است، از دانشجویان علمی کاربردی خواست همچنان در عرصه های ملی و بین المللی با نام دانشگاه حضوری فعال داشته باشند  و تلاش کنند تا با زبان هنر، مهارت و مهارت آموزی را به یک دغدغه ملی تبدیل نمایند.
دکتر اخباری همچنین بر حمایت دانشگاه از دانشجویانی که با اتکا به مهارت خود، ایجاد شغل می کنند تاکید کرد.