همدلی و هم زبانی دولت و ملت مهم ترین عامل پیروزی مقابل ابرقدرت ها است

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۶ کد : ۱۶۰۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۷
حجت الاسلام ابوالفضل فندرسکی مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه شاهرود، گفت: مقام معظم رهبری با هوشمندی امسال را سال « همدلی و همزبانی دولت و ملت» نامگذاری فرمودند تا اتحاد ملت و دولت که مه...
حجت الاسلام ابوالفضل فندرسکی مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه شاهرود، گفت: مقام معظم رهبری با هوشمندی امسال را سال « همدلی و همزبانی دولت و ملت» نامگذاری فرمودند تا اتحاد ملت و دولت که مهم ترین عامل پیروزی ملت ما درمقابل همه ابرقدرت های جهانی بود را همانند قبل حفظ کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام فندرسکی با بیان اینکه همدلی و همزبانی دولت و ملت مهم ترین عامل پیروزی مقابل ابرقدرت ها است، گفت: تحلیل درست این شعار رهبری همان گونه که درسخنان اخیر خود فرمودند، همدلی و هم زبانی دو طرفه بوده و نقطه شروع آن از دولت است که منافع ملت را درنظر گرفته و درعملیات اجرایی، انتظارات به حق مردم را سرلوحه کار خویش قرار دهد و خود را کارگزار ملت بداند.
وی افزود: درمقابل ازهمه مردم و به خصوص از جامعه دانشگاهی به عنوان قشر فرهیخته این ملت انتظارمی رود که همدل و همزبان با دولت، کارگزاران نظام را یاری رسانیده و بدانیم که یاری رساندن به دولت، کمک به پیشرفت و تعالی جامعه بوده که به نفع همه ملت است.
حجت الاسلام فندرسکی درادامه گفت: بدخواهان و بداندیشان نظام جمهوری اسلامی ایران پس ازپیروزی انقلاب اسلامی و به خطر دیدن منافع خویش و کوتاه شدن دستشان از چپاول و غارت اموال و ممالک ملت ایران، تمام تلاش خود را به کارگرفتند تا انقلاب را به زانو درآورند و دراین مسیر ازهیچ حیله، نیرنگ و دسیسه ای فروگذار نکردند.
سرپرست دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه شاهرود گفت: دشمنان ایران تاکنون نتوانسته اند به هدف خود که همان دست کشیدن مردم ازنظام مقدس جمهوری اسلامی که تئوری جدیدی در مدیریت جهانی درمقابل نظام لیبرالیستی و با تکیه براقتصاد سرمایه داری بود را مطرح کرد برسند، لذا به جنگ نرم متوسل شده اند تا به تدریج زیر بنای پایداری که همان پایبندی و اعتقاد به دین مبین اسلام است را از ملت ما بگیرند.
وی ادامه داد: ازاین روی با فشار اقتصادی و تحریم های سنگین علیه این ملت، هر روزه تلاش می کنند که مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن این مرز و بوم است، جدا سازند.

( ۱ )