همایش ملی مطالعات اجتماعی دین برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۱ کد : ۱۶۰۴۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۹۲
همایش پایان نامه‌ای مطالعات اجتماعی دین با همت انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ...
همایش ملی مطالعات اجتماعی دین برگزار شد
همایش ملی مطالعات اجتماعی دین با همت انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فریدون رحیم زاده مدیرکل دفترسیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این مراسم که در محل این وزارتخانه برگزار شد اظهار داشت: پایان نامه، انتهایی‌ترین و اصلی‌ترین نماد خروجی علمی دانشگاه‌هاست .
وی با بیان اینکه آخرین سخن، حرفه و تجربه استاد و دانشجو در قالب پایان نامه نشان داده می شود افزود: پایان نامه ویترینی‌ترین، جذاب‌ترین و مهم‌ترین بخش آموزش عالی است تا تجربه زیستی و علمی خودشان را که نتیجه کاوش‌هاست نشان دهند.
دکتر رحیم زاده خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی تمهیداتی اندیشیده شده که پایان نامه‌ها و پژوهش هایی که در دانشگاه‌ها انجام می شود از سطح دانشگاه‌ها به سطح ستاد و از آنجا به نهادهای سیاست‌گذار و تصمیم گیر روان شوند.
گفتنی است همایش ملی مطالعات اجتماعی دین اول و دوم اردیبهشت از ساعت 8 صبح در سالن انجمن جامعه شناسی ایران در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می شود.