همایش ملی توسعه پایدار روستایی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود

۰۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۲ کد : ۱۶۰۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۰
دکتر هجیر کریمی معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج از برگزاری همایش توسعه پایدار روستایی در این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر کریمی اظهار داشت: این همایش با همکاری مشترک استانداری کهگی...
دکتر هجیر کریمی معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج از برگزاری همایش توسعه پایدار روستایی در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر کریمی اظهار داشت: این همایش با همکاری مشترک استانداری کهگیلویه و بویراحمد و دانشگاه یاسوج در تاریخ 30 و 31 تیرماه سالجاری برگزار می‌شود.
وی افزود: با توجه به نامگذاری سال 95 با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری این همایش نیز با رویکرد اقتصادمقاومتی و ارتباط آن با توسعه پایدار روستایی برگزار می‌شود.
معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج با اشاره به تشکیل کمیته های زیر مجموعه این همایش گفت: کمیته اجرایی، کمیته علمی و کمیته نظارت و ارزیابی در بخش‌های مختلف این همایش فعال هستند.
دکتر کریمی ادامه داد: این همایش در هفت محور امنیت غذایی، کارآفرینی، آموزش، محیط زیست، گردشگری، دانش بومی و بهداشت با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.
وی به رونمایی از سایت این همایش اشاره کرد و بیان داشت: پژوهشگران، استادان دانشگاه و علاقه مندان می توانند تا 25 خرداد مقالات خود را به دبیرخانه همایش واقع در دانشگاه یاسوج ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی http://srdconf2016.yu.ac.ir/fa مراجعه کنند.