همایش ملی «اندیشه‌های آیت‌الله شهید مدنی» برگزار می‌شود

۱۴ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۵ کد : ۱۶۰۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۸
همایش ملی «اندیشه‌های آیت‌الله شهید مدنی» در دو محور علمی و هنری به همت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت‌الاسلام عمران عباسپور، مسئول نهاد نمایندگی ...
همایش ملی «اندیشه‌های آیت‌الله شهید مدنی» در دو محور علمی و هنری به همت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت‌الاسلام عمران عباسپور، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از برگزاری همایش ملی اندیشه‌های آیت‌الله شهید مدنی در دانشگاه خبر داد و اظهار داشت : محورهای  این همایش در دو بخش هنری و علمی است که بخش هنری شامل زیست‌نامه شهید، مشایخ و اساتید و شاگران ایشان است و در قالب کلیپ، داستان و نمایش قابل عرضه خواهد بود.
دبیر علمی این همایش ادامه داد: محور علمی نیز مشتمل بر اندیشه‌های فقهی، اصولی، اخلاقی شهید مدنی، سیره عملی شهید مدنی درتعلیم و تربیت، بصیرت سیاسی شهید مدنی و مقام عرفانی ایشان است که علاقمندان می‌توانند درقالب مقاله به ارائه آثار بپردازند.
حجت‌الاسلام  عباسپور مهلت ارسال آثار را تا 25 بهمن سال‌جاری عنوان کرد و افزود : زمان برگزاری همایش 11 اسفند ماه امسال و مکان برگزاری کیلومتر 35 جاده تبریز آذرشهر، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، آمفی تئاتر علوم پایه دانشگاه خواهد بود که علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می‌توانند به آدرس: thoughtmadani.azaruniv.edu  و thoughtmadani@azaruniv.edu  مراجعه کنند.