دومین نشست مدیران امور اداری منطقه هشت دانشگاه های کشور در دانشگاه جیرفت برگزارشد

۱۸ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۱ کد : ۱۶۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۴
نشست یک روزه مدیران امور اداری دانشگاه های منطقه ی هشت کشور با حضور مدیران امور اداری دانشگاه های استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان به میزبانی دانشگاه جیرفت در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار ...
 دومین نشست مدیران امور اداری منطقه هشت دانشگاه های کشور در دانشگاه جیرفت برگزارشد
نشست یک روزه مدیران امور اداری دانشگاه های منطقه ی هشت کشور با حضور مدیران امور اداری دانشگاه های استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان به میزبانی دانشگاه جیرفت در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،، دکتر برومند رییس دانشگاه جیرفت به عنوان میزبان این نشست ضمن عرض خیر مقدم  به مدیران اموراداری منطقه هشت، اظهار داشت: منطقه جنوب استان کرمان یکی از مستعدترین مناطق برای کشاورزی بشمار می آید که وجود سازمان کشاورزی در این منطقه با قدمتی 50 ساله گواه بر این ادعا است.
وی استفاده از پتانسیل موجود در بخش گردشگری را یادآور شدند و افزود: وجود جاذبه های طبیعی در بخش ساردوئیه، دلفارد و همچنین آبشارهای بی نظیر و چشمه های آب گرم می توانند صنعت گردشگری را رونق ببخشد.
دکتر برومند در خصوص رشد و پیشرفت هر سازمانی تأکید کرد:  یکی از مهم ترین اصول در پیشبرد اهداف هر سازمانی داشتن مدیران مدبر، با تجربه و پرتلاش است که با ایجاد انگیزه در بین کارکنان خود زمینه ی رشد و پیشرفت آن سازمان را فراهم می نمایند که البته مدیران جمع حاضر این ویژگی رو دارا می باشند.
 مهندس کاظمی دبیر شورای امور اداری منطقه 8 نیز  در این نشست بیان داشت: بررسی مسایل و راهکارهای کارگروه خدمات عمومی, تدارکات، رفاه، بهداشت و سلامت،  اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی، پایان خدمت و باز نشستگی و سامانه های ترم افزاری حوزه اداری و پشتیبانی  از مهمترین سر فصل های این نشست  می باشد .
در پایان این نشست پیشنهادات ارائه شده جهت تصمیم گیری به شورای دبیران، مدیران امور اداری مناطق 9 گانه دانشگاههای کشور  ارجاع خواهد شد. 
گفتنی است در این جلسه، مدیران امور اداری دانشگاه های: شهید باهنر کرمان، جیرفت، بم، ولی عصر رفسنجان، صنعتی سیرجان، تحصیلات تکمیلی صنعت و تکنولوژی پیشرفته کرمان، حضرت نرجس(س)، سیستان و بلوچستان ، هرمزگان شرکت داشتند.