همایش علمی راهبرد دانش بنیان و نقش آن در اقتصاد مقاومتی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۹ کد : ۱۵۹۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۱
نخستین همایش علمی راهبرد دانش بنیان و نقش آن در اقتصاد مقاومتی به همت دانشگاه شهرکرد ، پارک علم وفن آوری استان چهار محال و بختیاری و بنیاد نخبگان این استان ، با حضوردکتر فرامرزی معاون پژوهشی دانشگاه ش...
همایش علمی راهبرد دانش بنیان و نقش آن در اقتصاد مقاومتی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد
نخستین همایش علمی راهبرد دانش بنیان و نقش آن در اقتصاد مقاومتی به همت دانشگاه شهرکرد ، پارک علم وفن آوری استان چهار محال و بختیاری و بنیاد نخبگان این استان ، با حضوردکتر فرامرزی معاون پژوهشی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر بنیادیان رئیس بنیاد نخبگان استان و عضو هیئت علمی گروه بهداشت وکنترل کیفی مواد غذایی دانشگاه شهرکرد، دکتر کثیری رئیس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت، معدن و تجارت، دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان و عضو هیئت علمی گروه شیلات دانشگاه شهرکرد، دکتر کشمیری رئیس شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان، مهندس دانش،  مهندس علیرضا سبحانی و مهندس علی پنیریان از مدیران و مشاوران شرکت های دانش بنیان  در این همایش حضور داشتند.
گفتنی است شرکت های دانش بنیان از موثرترین مولفه های اقتصاد مقاومتی هستند و به سه دسته شرکت های  نوپا ، تولید کننده و صنعتی تقسیم می شوند و از جمله معیارهای ارزیابی شرکت ها می توان به تولید کالا و خدمات دانش بنیان، کسب و تسلط بر دانش  فنی، انجام فعالیت تحقیق و توسعه و نوآوری مستمر اشاره کرد.