دومین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی منطقه 2 کشور برگزار شد

۱۵ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۴ کد : ۱۵۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۴۶
دومین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها  مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری منطقه 2 کشور در دانشگاه گنبدکاووس برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حسین گل چینی رئیس دانشگاه گن...
 دومین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی منطقه 2 کشور برگزار شد
دومین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها  مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری منطقه 2 کشور در دانشگاه گنبدکاووس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حسین گل چینی رئیس دانشگاه گنبدکاووس در دیدار با شرکت کنندگان این جلسه با بر شمردن شاخصه های فعالان عرصه روابط عمومی به تبیین نقش سازنده روابط عمومی ها در موففقیت دانشگاه ها پرداخت.
وی مدیران روابط عمومی را افرادی جامع الاطراف دانست که با استفاده از توانمندی های علمی و اجرایی خود به معرفی بهتر و بیشتر دانشگاه می پردازند.
رئیس دانشگاه گنبدکاووس در پایان این دیدار ضمن  یادآوری اهمیت اطلاع رسانی به موقع از وقایع دانشگاه ،شرکت کنندگان این جلسه را به پرهیز از صورت گری مطلق و توجه بیشتر به محتوی و اهداف عالی دانشگاه توصیه کرد.
در این نشست یک روزه مدیران روابط عمومی دانشگاه های دولتی استان های گلستان، مازندران و گیلان در خصوص چگونگی برگزاری اولین جشنواره روابط عمومی های برتر منطقه، اولین جشنواره خبرنگاران برتر منطقه و اولین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه به تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است در ابتدای این نشست حسین یحیی زاده، مدیر روابط عمومی دانشگاه مازندران و دبیر دانشگاه های منطقه 2 کشور ،گزارش مختصری از اهداف و برنامه های نشست دوم را ارائه کرد.