همایش روز حسابدار و هفته پژوهش در دانشگاه شهید باهنرکرمان

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۸ کد : ۱۵۹۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۲
مراسم گرامیداشت روز حسابدار و هفته پژوهش در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنرکرمان با سخنرانی ولی ساجدی سرپرست حسابداری سازمان حسابرسی کشور، محمد مهدی نیکوبخش مدیر عامل شرکت همکاران سیستم "در حوزه های مبا...
مراسم گرامیداشت روز حسابدار و هفته پژوهش در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنرکرمان با سخنرانی ولی ساجدی سرپرست حسابداری سازمان حسابرسی کشور، محمد مهدی نیکوبخش مدیر عامل شرکت همکاران سیستم "در حوزه های مباحث تخصصی رشته حسابداری، حسابرسی عملکرد و اخلاق در تجارت، استفاده از سیستم های پیشرفته، گزارشگری درون و برون سازمانی، بحران جهانی و گزارشگری جهانی" برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دراین مراسم دکتر بهار مقدم رئیس گروه حسابداری دانشکده مدیریت و اقتصاد ضمن خیر مقدم به استادان، دانشجویان و مهمانان، از زحمات مسئولان در برپایی این مراسم قدردانی کرد و اظهار داشت: در سال تحصیلی 95-94 در رشته ی حسابداری دانشکده مدیریت و اقتصاد بیش از 250 دانشجو در سه مقطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل اند.
سپس دکتر ولی ساجدی سرپرست حسابداری سازمان حسابرسی کشور، ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این سمینار گفت: برگزاری چنین برنامه هایی زحمت زیادی دارد که دانشجویان و استادان با همکاری یکدیگر این مهم را انجام  دادند.
در ادامه محمد مهدی نیکوبخش، مدیرعامل شرکت همکاران سیستم با اشاره به پیشینه این شرکت گفت: شروع به کار این سازمان از سال 68 با سرمایه اولیه 1.2میلیارد ریال بوده که این سرمایه در حال حاضر 600 میلیارد ریال است.
وی افزود: فعالیت های این شرکت از سال 77 براساس تقاضا و نیاز بازار و همچنین انتظاراتی که در سطح بازار وجود داشته رشد کرده است.
نیکوبخش تعداد شرکت های زیر مجموعه را 29 شرکت تخصصی و ناحیه ای دانست و اظهار داشت: تعداد 45درصد فارغ التحصیلان رشته مدیریت و اقتصاد در این سازمان مشغول به کار هستند.