همایش پیاده روی دانشجویان دانشگاه های استان های تهران و البرز به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد

۲۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۳ کد : ۱۵۹۵۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۶۲
اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان با همکاری معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ،همایش بزرگ پیاده روی دانشجویان دانشگاه های استان های تهران و البرز به میزبانی دانشگاه تهران در م...
همایش پیاده روی دانشجویان دانشگاه های استان های تهران و البرز به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد
 اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان با همکاری معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ،همایش بزرگ پیاده روی دانشجویان دانشگاه های استان های تهران و البرز به میزبانی دانشگاه تهران در محوطه دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی را برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و روز ورزش؛ نشاط و پویایی در محیط های دانشگاهی؛ با حضور دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان، دکتر نیلی رییس دانشگاه تهران و معاون و مدیر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی و سایرمسئولان سازمان امور دانشجویان با حضور بیش از 700 نفر از دانشجویان و مسئولان و کارمندان 14 دانشگاه مستقر در استان های تهران و البرز برگزار شد.
علاوه بر برگزاری این همایش ، نمایشگاهی برای معرفی دستگاه های ورزشی برپا شد و نیز برنامه های فرهنگی -ورزشی و باستانی مطلوبی نیز برای دانشجویان اجرا گردید.
در این همایش دکتر پورکیانی در سخنانی با اشاره به حضور پرشور و نشاط دانشگاهیان به خصوص دانشجویان، مسئولان، کارکنان ادارات تربیت بدنی و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، برگزاری این همایش را زمینه ساز ایجاد فضای شاد و مفرح به همراه تندرستی در دانشگاه ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت و همکاری وزارت ورزش و جوانان این همایش ها تداوم یافته و هر ماه به میزبانی یکی از دانشگاه ها برگزارشود.
گفتنی است دانشگاه های شرکت کننده در این مراسم را دانشگاه های تهران، الزهرا (س)، خوارزمی، شهید بهشتی، علم و صنعت ایران، صنعتی شریف، صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، علامه طباطبایی، هنر تهران، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه‌ای، پیام نور، فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شامل می شدند.