همایش «زنان، اعتدال و توسعه» در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود

۱۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۱ کد : ۱۵۹۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۷۲
دکتر پروانه ولوی دبیر کمیسیون امور بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری همایش "زنان، اعتدال و توسعه" در این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ولوی در نشست کمیسیون امور بانوان...
دکتر پروانه ولوی دبیر کمیسیون امور بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری همایش "زنان، اعتدال و توسعه" در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ولوی در نشست کمیسیون امور بانوان این دانشگاه بیان کرد: این همایش شنبه 18 مهرماه با حضور دکتر محمدحسن ضیایی فر دبیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران و با همکاری حوزه امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و کمیسیون امور بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.
وی با شاره به برنامه‌های این کمیسیون در سال تحصیلی 95-94 اظهار داشت: در این خصوص برای شش ماه دوم سال برنامه‌هایی در بخش‌های مختلف  تدوین ‌شده است.
عضو هیئت‌ علمی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: امیدواریم امسال بتوانیم با همکاری اعضای این کمیسیون و مسئولان دانشگاه برنامه‌های تدوین‌ شده در راستای دانش‌افزایی، توانمندی و تقویت روحیه کارکنان و دانشجویان را اجرایی کنیم.
دکتر ولوی عنوان کرد: در سال گذشته بیشترین سمینارها و برنامه‌های برگزارشده از سوی کمیسیون بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز در حوزه تربیتی، مشاوره و روان‌شناسی بود که امسال نیز این برنامه ادامه خواهد داشت.
وی همچنین خواستار مشارکت هرچه بیشتر روسای دانشکده‌ها،  اساتید و کارکنان در برگزاری برنامه‌های فرهنگی کمیسیون بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز شد.
گفتنی است در این نشست اعضای کمیسیون بانوان دانشگاه شهید چمران اهواز به بیان نظرات و پیشنهاد‌ها خود در خصوص برنامه‌های آتی این کمیسیون در دانشگاه پرداختند.