هفدهمین کنگره شیمی کشور در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزارشد

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۸ کد : ۱۵۸۵۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۷
اولین کنگره‌  شهدای شیمی  وهفدهمین کنگره شیمی کشور به منظور تکریم و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهدا و ارتقای سطح علمی و فکری پژوهشگران کشور با حضور فرهیختگان، پژوهشگران و علاقه مندان ای...
هفدهمین کنگره شیمی کشور در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزارشد
 اولین کنگره‌  شهدای شیمی  وهفدهمین کنگره شیمی کشور به منظور تکریم و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهدا و ارتقای سطح علمی و فکری پژوهشگران کشور با حضور فرهیختگان، پژوهشگران و علاقه مندان این رشته در تالار خیام دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر رنجبرکریمی رئیس دانشگاه ولی عصر(عج) پس از عرض خیرمقدم به خانواده های معظم شهدای شیمی کشور، هدف از برگزاری نخستین کنگره شهدای جامعه شیمی کشور را زنده نگه داشتن یادوخاطره مردان عرصه ایثار وعلم دانست وهمگان را با پیروی از مکتب سرخ آنان دعوت کرد.
همچنین در حاشیه برگزاری اولین کنگره شهدای جامعه شیمی وهفدمیین کنگره شیمی ایران ، جهت تجدید میثاق با آرمان های شهدا به خصوص 81 شهید جامعه شیمی کشور  ، دکتر رنجبر کریمی به اتفاق دکتر شمسی پور رئیس انجمن شیمی ایران با خانواده های شهدای بزرگوار علیرضا حسینی نسب ، علیرضا رحمانی و سیدجلال سجادی از شهدای جامعه شیمی شهرستان رفسنجان دیدار و گفتگو کردند. 
حاضرین در این کنگره پیش از آغاز برنامه های رسمی با همراهی خانواده معظم شهدا  در یادمان شهدای گمنام دانشگاه ولی عصر(عج) حضور یافتند و به مقام شامخ شهدای شیمی و شهدای گمنام این دانشگاه ادای احترام کردند .
گفتنی است این کنگره با حضور دکتر شمسی پوررئیس انجمن شیمی وازچهره های ماندگار کشور،دکترمسعود رستم آبادی از دانشگاه ایلینوی آمریکا، دکترمحمد علی زلفی گل از دانشگاه بوعلی سینا و سایر اساتید و پژوهشگران شیمی کشور از 10 تا 12شهریورماه برگزار می شود .