هفته زن فرصت مناسبی برای بازبینی جایگاه زنان در جامعه است

۲۳ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۸ کد : ۱۵۸۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۹
شریفه حق شناس، مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان کرمانشاه در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)  و روز زن، در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، با تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) و همچنین امام خمینی، بنی...
هفته زن فرصت مناسبی برای بازبینی جایگاه زنان در جامعه است
شریفه حق شناس، مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان کرمانشاه در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)  و روز زن، در دانشگاه صنعتی کرمانشاه، با تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) و همچنین امام خمینی، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) ، این بانوی بزرگ اسلام نمونه کامل مکارم اخلاقی هستند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حق‌شناس، هفته زن را فرصتی مناسب برای بازبینی جایگاه زنان در جامعه عنوان کرد و گفت: علیرغم فداکاری¬های زنان در شکل گیری انقلاب، هنوز در تصدی مناصب دولتی و استفاده از پتانسیل مدیریتی زنان در تمامی عرصه ها فاصله داریم.
وی با اشاره به حدیث نبوی، افزود: زنان تکریم نمی‌شوند مگر اینکه خود برخورد کریمانه داشته باشند و این رفتار موجب به وجود آمدن فضای احترام‌آمیز در خانواده و جامعه می‌شود.
مدیرکل امور بانوان  استانداری کرمانشاه با اشاره به انتصاب 2 بخشدار و یک معاون فرماندار از بین بانوان در استان کرمانشاه، گفت: استفاده از ظرفیت و پتانسیل بانوان را از مسئولان خواستاریم.
حق‌شناس خاطرنشان کرد: در بخش‌های آموزشی پیشرفت‌های قابل توجهی در کل کشور در بخش بانوان صورت گرفته و توانسته‌ایم به شاخص‌های مطلوبی در سطح دنیا دست پیدا کنیم.