هفتمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش در دانشگاه ارومیه برگزار می شود

۲۷ دی ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۰ کد : ۱۵۸۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۸
کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش در روزهای ۵ الی ۷ خرداد ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه ارومیه برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر جمشید باقرزاده عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه و دبیر...
هفتمین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش در دانشگاه ارومیه برگزار می شود

کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش در روزهای ۵ الی ۷ خرداد ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه ارومیه برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر جمشید باقرزاده عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه و دبیر این کنفرانس در خصوص نحوه برگزاری این کنفرانس گفت : مدیریت دانش، داده کاوی و پردازش داده های عظیم، سیستم‌های مبتنی بر وب، سامانه‌های هوشمند و محاسبات نرم، سیستم‌های چند رسانه‌ای، شبکه‌های کامپیوتری، امنیت سایبری، محاسبات محاسبات توزیع شده و ابری، محاسبات فراگیر و اینترنت اشیا، بازیابی پیشرفته اطلاعات، شبکه‌های اجتماعی، خدمات الکترونیکی، فناوری اطلاعات و مدیریت و تجربه های عملی در زمینه های مرتبط با کنفرانس از محورهای این نشست می باشد.

دکتر باقرزاده هدف از برگزاری هفتمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش را ارائه یافته های علمی محققین دانشگاهی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و آشنایی بیشتر پژوهشگران با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش های مرتبط در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و دانش عنوان کرد.

مدیر گروه رشته کامپیوتر دانشگاه  ارومیه افزود: مهلت ارسال مقالات 15 بهمن 1393 بوده و در پانزدهم فروردین ماه سال آینده، نتایج داوری مقالات اعلام خواهد شد و افرادی که مقالات آنان، پذیرفته شده باشد تا سی ام فروردین برای ارسال نسخه نهایی مقالاتشان فرصت دارند همچنین تمامی مقالات پذیرفته شده در مجموعه مقالات کنفرانس قرار خواهد گرفت.

دکتر باقرزاده گفت: در این کنفرانس همچنین گزارش های تجارب موفق(Technical Reports) ارسالی نیز مورد داوری، ارائه و چاپ به عنوان گزارش تجارب موفق قرار می گیرند.

وی نمای کلی کنفرانس را شامل صحبت سخنرانان کلیدی، نشست‌های فنی و پوستر و ارائه مقالات و بازدید از نمایشگاه فرهنگی استان آذربایجان غربی، برنامه گردشگری از آثار تاریخی این  استان بیان کرد.

دبیر کنفرانس در پایان سخنان خود تصریح کرد: افراد علاقمند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت  http://www.ikt2015.ir  و یا سایت دانشگاه ارومیه، لینک هفتمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش مراجعه کنند.