هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه ویژه استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد برگزارمی شود

۲۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۷ کد : ۱۵۸۲۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۷
نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد با مشارکت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، معاونت طرح و برنامه دانشگاه و مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه ها طبق روال سال های گذشته در...
نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد با مشارکت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، معاونت طرح و برنامه دانشگاه و مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه ها طبق روال سال های گذشته درنظر دارد هفتمین دوره طرح ضیافت اندیشه ویژه استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد را برگزار کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ثبت نام این دوره تا 26 تیرماه 95 ادامه دارد که به صورت تلفنی توسط کارشناس معاونت طرح و برنامه(اطهری به شماره تلفن 38802322) انجام می پذیرد.
همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاه خواهشمند است قبل از ثبت نام حتما فایل راهنما که شامل عناوین کارگاه ها، زمان بندی، نام و مشخصات مدرس مدعو و نکات ضروری می باشد را دریافت کرده و نسبت به انتخاب کارگاه های خود اقدام کنید.
گفتنی است علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت نهاد رهبری دردانشگاه فردوسی مشهد به آدرس اینترنتی nahad.um.ac.ir مراجعه کنند.