هفتمین جشنواره دانشگاهی «حرکت» در دانشگاه شهید چمران آغاز به کار کرد

۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۸ کد : ۱۵۸۱۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۹
هفتمین جشنواره «حرکت» با حضور انجمن های علمی دانشجویی در دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، هدف از برگزاری این جشنواره که افتتاحیه آن در دانشک...
هفتمین جشنواره «حرکت» با حضور انجمن های علمی دانشجویی در دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به کار کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، هدف از برگزاری این جشنواره که افتتاحیه آن در دانشکده علوم برگزار شد، رونمایی از دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه و رقابت علمی این انجمن ها است.
در هفتمین جشنواره داخلی حرکت، انجمن های علمی دانشجویی دانشکده های هنر، تربیت بدنی، مهندسی (شامل انجمن های عمران، برق،‌ مواد و متالوژی، مکانیک، معماری و کامپیوتر)، علوم انسانی (انجمن فلسفه)، علوم پایه (انجمن فیزیک)، نانو فناوری، ریاضی، علوم پایه و آمار، کشاورزی (شامل انجمن های باغبانی، خاک‌شناسی، زراعت و ماشین آلات کشاورزی) به ارایه دستاوردهای خود می پردازند. 
این جشنواره از 22 آذرماه به مدت سه روز در سرسرای دانشکده علوم برپاست و آئین پایانی آن نیز 24 آذرماه ساعت 16:30 با حضور مسئولان دانشگاه در تالار شهید مطهری دانشکده علوم برگزار خواهد شد و طی آن به برترین ها در زمینه ترویج علم، آموزش، پژوهش، ارتباط با صنعت، تهیه و چاپ نشریه، طرح و انجمن برتر لوح تقدیر و تندیس اهدا می شود. 
برگزیدگان جشنواره داخلی حرکت به جشنواره ملی حرکت که همه‌ساله به میزبانی یکی از دانشگاه های کشور برگزار می شود، راه می یابند. 
گفتنی است آئین افتتاحیه هفتمین جشنواره داخلی انجمن های علمی دانشجویی با حضور دکتر منوچهر جوکار مدیر امور فرهنگی دانشگاه شهید چمران، ندا شفیعی رییس روابط عمومی دانشگاه و دکتر کیاست رییس دانشکده علوم و جمعی از دانشجویان برگزار شد.