هفتمین همایش انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران

۳۰ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۸:۰۲ کد : ۱۵۸۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۰
انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران در نظر دارد در راستای توسعه و تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافـته‌های علمی و پژوهشی، هفتمین همایش خود را در تاریخ 18 و 19شهریور ماه 1394 در دانشگاه دامغان برگـزا...
انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران  در نظر دارد در راستای توسعه و تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافـته‌های علمی و پژوهشی، هفتمین همایش خود را در تاریخ 18 و 19شهریور ماه 1394 در دانشگاه دامغان برگـزار کند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دبـیرخانه هـمایش از کلیه اساتید، دانـش پـژوهان، صاحـبان انـدیشه و دانشجـویان علاقه‌مـند جـهت حضـور در هـمایش و ارائـه مـقالات مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی و اکتشاف معدن دعوت به عمل می‌آورد.
محورهای این همایش را مباحثی از قبیل  زمین شناسی اقتصادی  ،پترولوژی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی ،اکتشافات ژئوشیمیایی ،اکتشافات ژئوفیزیکی ، ذخایر معدنی ،سنجش از دور، سیستم اطلاعات جغرافیایی و اکتشاف مواد معدنی ،  زمین شناسی زیست محیطی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی ، کانه آرایی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی ،زمین شیمی و هیدروژئوشیمی مرتبط با زمین شناسی اقتصادی ،زمین شناسی مهندسی مرتبط با زمین شناسی اقتصادی ، آب شناسی مرتبط با زمین شناسی اقتصادی و معدن  و زمین شناسی نفت را شامل می شود .
مهلت ارسال مقاله  31/03/94 بوده و مهلت ثبت نام از تاریخ 94/4/31 می باشد
گفتنی است علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند  به آدرس وبگاه همایش siseg7.du.ac.ir مراجعه کنند.