هشتمین نمایشگاه گل و گیاه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری افتتاح شد‏

۱۸ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۵۷۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۶
به مناسبت هفته منابع طبیعی و در آستانه نوروز، هشتمین نمایشگاه گل و گیاه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر بابایی زاد معاون...
به مناسبت هفته منابع طبیعی و در آستانه نوروز، هشتمین نمایشگاه گل و گیاه  در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر بابایی زاد معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه گل و گیاه به همت انجمن علمی  و گروه باغبانی از هفدهم اسفند در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می شود.
دکتر بابایی زاد افزود: از جمله اهداف این نمایشگاه، آشنایی با توانمندی‌های موجود استان در حوزه تولید گل و گیاه، شکوفا کردن قابلیت های دانشجویان باغبانی از مرحله تولید، نگهداری و عرضه به بازار گل و گیاه، افزایش تعامل میان دانشجویان و واحدهای فعال در حوزه گل و گیاه و گسترش استفاده از گیاهان زینتی و جذابیت های آن در میان مردم  می باشد.
وی در خاتمه گفت: در حاشیه برگزاری نمایشگاه گل و گیاه، نمایشگاه عیدانه و کارهای دانشجویان به مناسبت عید نوروز نیز برگزار می‌شود.