هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی اسفندماه سال جاری برگزار می شود

۱۵ تیر ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۲ کد : ۱۵۷۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۴
هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، 7و8 اسفندماه سال 1393 از سوی پژوهشگاه تربیت بدنی وعلوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بد...

هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی،  7و8 اسفندماه سال 1393 از سوی پژوهشگاه تربیت بدنی وعلوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شناسایی و معرفی تولیدات علمی حوزة تربیت بدنی و علوم ورزشی در ایران و جهان، تشــویق و ایجاد انگیزه در پژوهشگران و نخبگان تــربیت بدنی و علوم ورزرشی به انجام پروژه های کاربردی و مورد نیاز کشور، ساماندهی و جهت دهی پژوهش ها و زمینه های مورد نیاز و کاربردی در تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور، تحقق بخشیدن به مأموریت ها و چشم اندازهای پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان متولی علمی علوم ورزشی در کشور، توسعه گرایش های تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی و زمینه سازی تبدیل علم به ثروت در حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی از جمله اهداف این همایش است.
بر پایه این گزارش محورهای این همایش شامل آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، ارتباطات و رسانه های ورزشی، بیومکانیک ورزشی، رفتار حرکتی، روان شناسی ورزشی، فناوری ورزشی، فیزیولوژی ورزشی و مدیریت ورزشی می باشد.
حضور دانشمندان برجسته  از داخل و خارج کشور در این همایش، زمینه ارتقای سطح علمی پژوهشگران حوزه علوم ورزشی و سایر رشته های مرتبط را فراهم می آوردو از سوی دیگر تدارک برنامه‏های متنوع جانبی به پژوهشگران جوان کمک می کند تا با جدیدترین یافته ها و پژوهش های علوم ورزشی آشنا شوند.
گفتنی است آخرین مهلت ارسال مقالات تا 15 آبان ماه سال جاری است و متقاضیان ثبت نام جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس الکترونیکی conf.ssrc.ac.ir   مراجعه کنند.


( ۱ )