نهمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی نانو در دانشگاه کاشان برگزار می شود

۲۶ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۲ کد : ۱۵۷۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۴
دکتر مسعود صلواتی نیاسری رئیس پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه کاشان از برگزاری نهمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو، برای نخستین بار خارج از تهران در این دانشگاه خبر داد. به گزارش ر...
دکتر مسعود صلواتی نیاسری رئیس پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه کاشان از برگزاری نهمین دوره توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو، برای نخستین بار خارج از تهران در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر صلواتی نیاسری با اشاره به اینکه این دوره از  ششم تا هشتم خرداد ماه سال جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود گفت: شرکت در این دوره معادل شرکت در همایش‌های مورد تایید ستاد جهت اخذ بخش دوم حمایت تشویقی ‏خواهد بود.
وی اظهار داشت: در این دوره‌ دانشجویان با استفاده از تجارب اساتید مجرب و کارآزموده از فضای تحقیقات بنیادی به سمت تحقیقات ‏کاربردی، به منظور تجاری‌سازی هرچه بیشتر ایده‌های مطرح شده در پایان‌نامه‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری و ‏رسیدن به فواید کلان آن در سطح اجتماع، سوق داده می‌شوند.‏
رئیس پژوهشکده علوم و فناوری نانو دانشگاه کاشان با بیان اینکه ثبت‌نام در این دوره از ۲۵ فروردین ماه آغاز شده است خاطر نشان کرد: پس از به حد نصاب رسیدن تعداد شرکت‌کنندگان، ثبت‌نام به صورت خودکار مسدود خواهد شد. از این رو به متقاضیان توصیه می‌شود در صورت تمایل به شرکت در این دوره، هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
گفتنی است متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نهمین دوره توانمندسازی و ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی ‏hre.nano.ir‏ ‏مراجعه کنند.