نمایشگاه دستاوردهای ملی و منطقه‌ای پارک‌های علم و فناوری در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد

۲۵ آبان ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۳ کد : ۱۵۷۰۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۰۸
نمایشگاه دستاوردهای ملی و منطقه‌ای پارک‌های علم و فناوری 27 استان کشور با حضور نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاون پژوهش و فناوری این وزارت در محوطه نمایشگاهی م...
نمایشگاه دستاوردهای ملی و منطقه‌ای پارک‌های علم و فناوری در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد
نمایشگاه دستاوردهای ملی و منطقه‌ای پارک‌های علم و فناوری 27 استان کشور با حضور نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاون پژوهش و فناوری این وزارت در محوطه نمایشگاهی مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور مهندس محمدرضا باهنر نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی، دکترمحمد علی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، روسای پارک های علم و فناوری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، حاضران ضمن بازدید از غرفه‌ها در جریان جزئیات دستاوردهای علمی و پژوهشی پارک های علم و فناوری  استان‌های مختلف کشور قرار گرفتند.
این نمایشگاه در راستای رهنمودها و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری مبنی بر ایجاد و توسعه شهرک ها و پارک های علم و فناوری و با هدف آشنایی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دستاوردهای ملی و منطقه ای پارک های علم و فناوری مناطق مختلف کشور برگزار شد.
گفتنی است این نمایشگاه از 25 لغایت 28 آبان ماه در محوطه نمایشگاهی مجلس شورای اسلامی برپاست .