نگرش علمی باید در بدنه مدیریتی استان نهادینه شود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۵ کد : ۱۵۶۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۶
دکتر همایون یوسفی منتخب مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر استان خوزستان باید نگرش علمی در بدنه مدیریتی استان نهادینه شود. ...
دکتر همایون یوسفی منتخب مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر استان خوزستان باید نگرش علمی در بدنه مدیریتی استان نهادینه شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر یوسفی در نشستی با حضور دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در دفتر حوزه ریاست، بیان کرد: اولین مکانی که بعد از انتخابات دور دوم و راهیابی به مجلس شورای اسلامی رفته ام، دانشگاه شهید چمران اهواز است زیرا برای علم و دانش ارزش بسیاری قائل هستم.
وی افزود: در حوزه های مختلف نیاز به مشورت با استادان دانشگاه ها وجود دارد تا برنامه ها علمی تر اجرا شود.
منتخب مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی استان باید نیاز به علمی شدن را در کارهای خود احساس کنند.
دکتر یوسفی افزود: نماینده‌های مردم استان  و مسئولان استانی نیز باید با نگرشی علمی سعی در توسعه و حل مشکلات استان خوزستان داشته باشند.
دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهد چمران اهواز نیز در این نشست اظهار داشت: اعضای هیئت‌ علمی و مسئولان این دانشگاه نیز تمام تلاش خود را خواهند کرد تا استان خوزستان به جایگاه واقعی خود برسد.