نشست هیئت رییسه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اعضای هیئت علمی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۹ کد : ۱۵۶۱۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۷
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ،نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزارشد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر مسعود صدری نسب رئیس دان...
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ،نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر مسعود صدری نسب رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به مسئولیت سنگین معلمی یادآور شد که ما در کانون علمی و فرهنگی مهمی بنام دانشگاه قرار گرفته ایم، کانونی که دانشجویان جوان را در خود جای داده و هر یک از آنان دارای آرزو ، استعداد و انرژی هستند .
رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با گرامیداشت مناسبت‌ها، سال تحصیلی سرشار از موفقیت را برای تمامی همکاران دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت کرد.
وی همچنین ضمن تشکر از زحمات اعضای هیأت علمی در سال گذشته، رئوس برنامه‌ها و رویکردهای علمی و اجرایی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را برای سال تحصیلی جدید تبیین کرد.
پس از سخنان رئیس دانشگاه، معاونان، رؤسای دانشکده ها و تعدادی از اعضاء هیئت علمی حاضر در جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
در پایان این نشست ،رئیس دانشگاه خواستار همکاری و همدلی بیشتر دانشگاهیان و ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشگاه شد.