نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با نماینده ساری و میاندرود

۱۴ دی ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۵ کد : ۱۵۶۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۲۳
نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دکتر شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در محل این دانشگاه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست رئیس د...
نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دکتر شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در محل این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن خیر مقدم به دکتر شجاعی و اشاره به اینکه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری  تنها دانشگاه تخصصی کشاورزی استان می باشد گفت:  دانشگاه در طول این بیست سال رشد خوبی داشته و دارای 120 عضو هیئت علمی است و از زمان استقلال  دانشگاه  از دانشگاه مازندران در فروردین 88 به دنبال کیفیت  بیشتر هستیم.
دکتر بهمنیار به پیشرفت های علمی دانشگاه و اهمیت تولید علم به ثروت  با پژوهش های کاربردی اشاره کرد و اظهار داشت : مازندران تنها استانی می باشد که در مرکز استانش دانشگاه جامع ندارد و اگر مشکل زمین های دانشگاه حل شود شان مرکز استان حفظ می شود.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ظرفیت لازم جهت تبدیل شدن به دانشگاه جامع را دارد افزود :چندین جلسه با وزیر وقت داشته ایم و با همراهی شما این دانشگاه باید در مرکز استان باشد.
دکتر شجاعی در پایان ضمن تشکر از فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه اظهار داشت :در راه پیشرفت کشاورزی استان باید بیشتر تلاش کنیم تا به رشد و شکوفایی برسد.