نشست هم اندیشی مدیران فنی دانشگاه های منطقه 3 کشور به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد

۱۴ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۵۵۹۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۴
چهارمین نشست هم اندیشی مدیران فنی دانشگاه های منطقه 3 کشور با حضور نماینده وزارت علوم و با رویکرد بررسی مسائل و مشکلات مربوط به حوزه های عمرانی و فنی دانشگاه های منطقه 3 کشور، در دانشگاه شهید مدنی آ...
نشست هم اندیشی مدیران فنی دانشگاه های منطقه 3 کشور به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد
چهارمین نشست هم اندیشی مدیران فنی دانشگاه های منطقه 3 کشور با حضور نماینده وزارت علوم و با رویکرد بررسی مسائل و مشکلات مربوط به حوزه های عمرانی و فنی دانشگاه های منطقه 3 کشور، در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ناصر آقازاده معاون اداری و مالی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در این نشست با معرفی اجمالی دانشگاه، به مشکلات کمبود اعتبارات عمرانی اشاره کرد و گفت:  میزان اعتبارات تخصیص یافته جهت اجرای پروژه های عمرانی دانشگاه پاسخگو نبوده و مساعدت ویژه مسئولان ذیربط را می طلبد.
دکترجمشید اسماعیلی دبیر کمیته عمران دانشگاه های منطقه 3 کشور نیز در این جلسه با ارائه گزارش عملکرد این کمیته، به بیان مشکلات موجود در حوزه های عمرانی دانشگاه های منطقه پرداخت.
در ادامه مهندس غلامحسین فتح العلومی نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سخنانی به آسیب شناسی روند اجرایی پروژه های عمرانی دانشگاه ها پرداخت و اطلاعات و موارد مورد نیاز و ضروری را برای   اجرای پروژه های عمرانی بیان کرد.
همچنین در حاشیه این نشست مهندس مهدی رشیدی مدیر امور فنی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از بررسی آخرین وضعیت اجرایی پروژه های دانشکده فنی و مهندسی و دانشکده کشاورزی این دانشگاه توسط این کمیته خبر داد و افزود: اعضای کمیته عمرانی دانشگاه های منطقه 3 کشور با حضور و بازدید از پروژه دانشکده کشاورزی سوالات خود را از روند اجرایی پروژه  و مراحل آن مطرح  و همفکری لازم صورت گرفت.
گفتنی است پانل علمی این نشست با موضوع کنترل مشاور طرح های عمرانی  از طریق کارفرما و بررسی مشکلات اجرایی پروژه های عمرانی و راهکارهای حل این مشکلات برگزار شد و سپس با پرسش و پاسخ اعضای کمیته از دبیر کمیته و نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری خاتمه یافت.