نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه در دانشگاه جیرفت برگزار شد

۳۰ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۱ کد : ۱۵۵۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۱
به مناسبت بیست و هفتم آذر ماه سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم اندیشی اساتید این دو نهاد به همت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جیرفت برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت ...
نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه در دانشگاه جیرفت برگزار شد
به مناسبت بیست و هفتم آذر ماه سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم اندیشی اساتید این دو نهاد به همت دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جیرفت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه  با محوریت "نفوذ" با حضور رئیس دانشگاه جیرفت، معاونان، نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  و جمعی از روحانیان، طلاب و اساتید حوزه و دانشگاه، در محل دانشگاه حیرفت برگزار شد.
در این نشست دکتر برومند رییس دانشگاه جیرفت ضمن عرض خیرمقدم محضر روحانیون و اساتید ، یاد و خاطره شهید آیت الله دکترمفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی داشت.
حجت الاسلام شاهرخی نیز با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: وحدت حوزه و دانشگاه وحدت در هدف است و هدف این دو نهاد فرهنگی و علمی چیزی جز رشد و اعتلای کشور عزیزمان در زمینه های فرهنگی، علمی ، اقتصادی نیست.
وی ارائه راهکارها و پیشنهادهای اساتید حوزه و دانشگاه جهت تحقق این اهداف ضروری دانست و افزود: باید پتانسیل های حوزه و دانشگاه در تحقق اهداف و جلوگیری از نفوذ که مورد تاکید مقام معظم رهبری است شناسائی شده و بکار گرفته شود.
در ادامه این نشست اساتید حوزه و دانشگاه در خصوص چگونگی مقابله با نفوذ به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان مقرر شد به منظور هم اندیشی میان اساتید حوزه و دانشگاه هر سه ماه یکبار جلسه ای با موضوعات مختلف برگزار شود.