نشست هم اندیشی ( اقتصاد مقاومتی و جایگاه آن در دانشگاه ها) در دانشگاه صنعتی قم

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۸ کد : ۱۵۵۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۴
اولین هم اندیشی استادان دانشگاه صنعتی قم در سال 1395 با موضوع ( اقتصاد مقاومتی و جایگاه آن در دانشگاه ها) با حضوراعضای هیئت رئیسه در سالن همایش های شهید آخوندی این دانشگاه برگزار شد.به گزارش روابط عمو...
نشست هم اندیشی ( اقتصاد مقاومتی و جایگاه آن در دانشگاه ها) در دانشگاه صنعتی قم
اولین هم اندیشی استادان دانشگاه صنعتی قم در سال 1395 با موضوع ( اقتصاد مقاومتی و جایگاه آن در دانشگاه ها) با حضوراعضای هیئت رئیسه در سالن همایش های شهید آخوندی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این نشست دکتر خوشنویسان رئیس دانشگاه صنعتی قم صرفه جویی و قناعت را از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی دانستو گفت : با همکاری و خلاقیت می توان اقتصاد مقاومتی را محقق کرد. 
حجت الاسلام والمسلمین آخوند زاده نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این نشست گفت:  سابقه اقتصاد مقاومتی در ایران به زمان هشت سال دفاع مقدس بر می گردد. رزمندگان با استفاده از اقتصاد مقاومتی با کمبود  امکانات نظامی و بهداشتی اجازه تاراج حتی یک وجب از خاک ایران را به دشمن غاصب ندادند.
در ادامه هریک از استادان به ارائه راهکار در مورد اجرایی کردن شعار سال ( اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) پرداختند.
 به گفته دکتر قنبری دبیر هم اندیشی استادان، پس از برگزاری چند نشست با  موضوع ( اقتصاد مقاومتی و جایگاه آن در دانشگاه ها) و ارائه  نقطه نظرات استادان، با برگزاری یک جلسه عمومی نظرات جمع بندی و جهت کاربردی کردن و اجرایی شدن به واحدهای مختلف دانشگاه ابلاغ خواهد شد.