نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با مدیران و فعالان فرهنگی دانشگاه شهرکرد

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۶ کد : ۱۵۵۴۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۱۱
دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در حاشیه‌ آئین تودیع و معارفه‌ سرپرست دانشگاه شهرکرد، با مدیران و فعالان حوزه‌ فرهنگی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علو...
نشست معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با مدیران و فعالان فرهنگی دانشگاه شهرکرد
دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در حاشیه‌ آئین تودیع و معارفه‌ سرپرست دانشگاه شهرکرد، با مدیران و فعالان حوزه‌ فرهنگی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر هاشمی در این دیدار علاوه بر تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی و کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه شهرکرد، پس از استماع نظرات و خواسته‌های فعالان و مدیران فرهنگی این دانشگاه، رسیدن به پیشرفت را مرهون اهمیت دادن به تفاوت سلیقه‌ها و عرض‌اندام تشکل‌ها در دانشگاه دانست و اظهار داشت : تشکل‌های سیاسی در دانشگاه نباید از جامعه الهام بگیرند بلکه باید خود خط‌ مشی و الهام دهنده‌ جامعه باشند.
در ادامه دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد ضمن تأکید بر لزوم نهادینه شدن سعه‌ صدر، صبر و بردباری در حوزه‌ی فرهنگی دانشگاه، گسترش کرسی‌های آزاداندیشی و مبارزه با رواج تفکرهای افراطی را در دانشگاه ضروری دانست.
گفتنی است تقویت زیرساخت‌های فرهنگی دانشگاه شهرکرد، رفع معضلات و موانع توسعه‌ امور فرهنگی و راهکارهای تشکیلاتی کردن و سازماندهی تشکل‌های دانشجویی، از جمله موضوعات مطرح شده از سوی فعالان فرهنگی دانشگاه شهرکرد در دیدار با معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم بود.