نشست مشترک مسئولان و کارشناسان روابط عمومی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان جهرم

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۶ کد : ۱۵۵۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۱
نشست مشترک روابط عمومی اداره ها و مراکز آموزشی شهرستان جهرم و اصحاب رسانه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست که با حضور دکتر رضایی نماینده مردم جهرم در مج...
نشست مشترک روابط عمومی اداره ها و مراکز آموزشی شهرستان جهرم و اصحاب رسانه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست که با حضور دکتر رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون عمران مجلس و معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان ترتیب یافت به افزایش تعامل روابط عمومی ها و اهالی رسانه برای تقویت فضای اطلاع رسانی تاکید شد.
در این جلسه حمید رضا رفان مسئول دفتر خبر صدا و سیمای شهرستان جهرم به نمایندگی از اصحاب رسانه با بیان اینکه در شهرستان جهرم نزدیک به هفتاد اداره و مراکز آموزشی وجود دارد گفت: با وجود نیرو های جوان در روابط عمومی ها ی این اداره متاسفانه همکاری و تعامل لازم بین اداره ها و رسانه ها وجود ندارد.
وی روابط عمومی دانشگاه جهرم را به همراه روابط عمومی های جهاد کشاورزی، مرکز رشد و فناوری، دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداری ویژه شهرستان جهرم و مرکز آموزشی شهید دستغیب این شهرستان به عنوان فعال ترین و به روز ترین روابط عمومی ها نام برد و افزود: با وجود نیرو های توانمند و جوان در روابط عمومی ها ی اداره های این شهرستان انتظار همکاری و تعامل بیشتری داریم.
در ادامه این نشست دکتر رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس، روابط عمومی ها را شخص دوم هر اداره و موسسه معرفی کرد و بیان داشت: حق نظام و مردم است که از خدمات اداره های شهرستان اطلاع داشته باشند و این مستلزم آن است که مدیران جایگاه روابط عمومی ها را اهمیت داده و از آن صیانت کنند.
صحرائیان فرماندار ویژه جهرم نیز در سخنانی گفت: هفت اداره در شهرستان جهرم در حد مدیر کل اداره می شوند که برای این شهرستان ظرفیت بسیار خوبی است و باید بیشتر در فضای اطلاعات و رسانه مطرح شود.