نشست مشترک مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی و صندوق کارآفرینی امید برگزارشد

۱۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۶ کد : ۱۵۵۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۶۵
نشست مشترک معاونان اداری، مالی، پژوهش و فناوری و فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید، برگزارشد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این ن...
نشست مشترک مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی و صندوق کارآفرینی امید برگزارشد
نشست مشترک معاونان اداری، مالی، پژوهش و فناوری و فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید، برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست بهرامی نسب معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اشاره به سیاست‌های این دانشگاه به‌عنوان دانشگاه کارآفرین و مهارتی و همچنین بزرگترین دانشگاه نسل سوم کشور، بر ایجاد فضای کسب و کار، مهارت‌آموزی دانشجویان و توانمندسازی فارغ‌التحصیلان این نظام مهارتی تاکید کرد.
در ادامه این نشست، مهندس اصحابی معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق امید کارآفرینی سیاست‌های این صندوق بر حمایت از فعالیت‌ها و دستاوردهای مختف کارآفرینانه و نیز چگونگی حمایت از انجمن‌های علمی دانشجویی، خوشه‌های فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان را تشریح کرد.
همچنین راشدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، با تاکید بر تفاوت سیاست معاونت‌های این دانشگاه با سایر دانشگاه‌ها و به ایجادفضای کسب و کار خصوصاَ کسب و کارهای خرد اشاره کرد.
حبیب‌زاده معاون اداری، مالی و منابع انسانی این دانشگاه  نیز به دخیل نمودن مراکز، توانمند سازی و حمایت از کارکنان در تفاهم‌نامه فی مابین تاکید نمود و حضور سهام‌داران مراکز را تضمینی بر اجرایی نمودن آن دانست.
در خاتمه این نشست مقرر شد زمینه همکاری و تفاهم بین صندوق کارآفرینی امید و دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی در سه محور حمایت از انجمن‌های علمی، خوشه‌های فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان و برنامه‌های رفاهی کارکنان توسط نمایندگان معاونت‌های فرهنگی و اجتماعی، پژوهش و فناوری و اداری و مالی پیگیری شود و زمینه انعقاد تفاهم‌نامه مشترک، پس از تعیین سرفصل‌های همکاری فراهم شود.