نشست مشترک سرپرستان جدید و سابق دانشگاه صنعتی ارومیه و دانشگاهیان این دانشگاه برگزار شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۵ کد : ۱۵۴۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۹
اولین دیدار عمومی دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه  با دکتر عبدالهی شریف سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه و همچنین تقدیر و تشکر از دکتر رضازاده سرپرست پیشین این دانشگاه برگزار شد . به گزارش روابط ...
نشست مشترک سرپرستان جدید و سابق دانشگاه صنعتی ارومیه و دانشگاهیان این دانشگاه برگزار شد
اولین دیدار عمومی دانشگاهیان دانشگاه صنعتی ارومیه  با دکتر عبدالهی شریف سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه و همچنین تقدیر و تشکر از دکتر رضازاده سرپرست پیشین این دانشگاه برگزار شد .
 به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، در این نشست دکترعبدالهی شریف سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه  به تشریح دیدگاه ها و راه کارهای مدنظر خود جهت ترسیم چشم انداز آتی مجموعه پرداخت و با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در سال جدید مبنی بر همدلی و همزبانی تحقق این اصل را در دانشگاه یک نیاز اساسی دانسته و رمز عبور از مسائل و مشکلات و رسیدن به نقطه مطلوب را تحقق این مهم برشمرد . 
سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه درادامه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی و سیاست گذاری مدون جهت پیشبرد اهداف تعیین کننده، تبیین خطوط کلی پیشرفت و تعالی و نگاه امید بخش همه دانشگاهیان به آینده را پیش شرط هر گام سازنده بیان داشت . 
دکتر عبدالهی شریف در پایان ضمن تقدیر از دکتر رضازاده سرپرست پیشین و آرزوی موفقیت برای وی، عموم دانشگاهیان را به مثابه یک خانواده منسجم دانست که همه دغدغه هایشان  تعالی این مجموعه دانش بنیان میباشد .
سپس دکتر رضازاده سرپرست سابق  دانشگاه صنعتی ارومیه  ضمن قدردانی از مجموعه این دانشگاه،  با مثبت و روشن توصیف کردن فضای مجموعه برای خانواده این بنیاد نوگرا آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت کرد.
گفتنی است در ابتدای این نشست حجت الاسلام صادقی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه همدلی و همزبانی را شاه بیت هر برنامه و دستورالعمل معرفی کرده که تاسی به احکام و معارف ناب قدسی و نبوی چراغ راه تحقق این مهم خواهد بود .