نشست مشترک اعضای دفتر تجاری سازی فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و شرکت دارویی برکت

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۸ کد : ۱۵۴۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۶
در راستای تعامل با سرمایه‌گذاران ریسک پذیر و به منظور سرمایه گذاری در دستاوردهای دارویی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و هم افزایی با سایر بخش‌های فعال تولیدی کشور، جلسه‌ای با حضور مدیریت پروژه ت...
نشست مشترک اعضای دفتر تجاری سازی فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و شرکت دارویی برکت
در راستای تعامل با سرمایه‌گذاران ریسک پذیر و به منظور سرمایه گذاری در دستاوردهای دارویی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و هم افزایی با سایر بخش‌های فعال تولیدی کشور، جلسه‌ای با حضور مدیریت پروژه توسعه فناوری سلامت و تنی چند از کارشناسان شرکت دارویی برکت و اعضای دفتر تجاری سازی فناوری  این سازمان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،پس از بحث و تبادل نظر درخصوص راه‌های همکاری مشترک در عرصه سلامت، طرفین بر شروع همکاری ها در سه سرفصل کلی زیر در عرصه های مواد اولیه دارویی، فرمولاسیون های دارویی، داروهای بیو، گیاهان دارویی و تجهیزات پزشکی پس از ادامه نشست ها و بازدیدها تاکید کردند.

 بر اساس این گزارش ،مشارکت در توسعه و تجاری سازی فناوری ها، همکاری در ارائه خدمات فنی و تخصصی و مشاوره ای، همکاری در خدمات آزمایشگاهی و پایلوت، از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد تأکید قرار گرفت.

گفتنی است، شرکت دارویی برکت یکی از بزرگترین هلدینگ های دارویی ایران است که پروژه عظیمی با نام شهرک تخصصی دارویی برکت در زمینی به وسعت 200 هکتار در منطقه کردان آغاز کرده که به منظور توسعه صنایع دارویی در عرصه های مختلف تولیدی در حال تجهیز است.​