نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با مدیران صداوسیمای استان چهارمحال و بختیاری

۲۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۷ کد : ۱۵۴۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۷۵
نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با مدیران صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با مدیران صداوسیمای مرکز چهارمحال...
نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با مدیران صداوسیمای استان چهارمحال و بختیاری
نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با مدیران صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم؛ نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد با مدیران صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در محل صداوسیمای مرکز استان برگزار و شرکت‌کنندگان در خصوص گسترش همکاری‌های دوجانبه به تبادل‌نظر پرداختند.
دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد در این دیدار با اشاره به نقش بسیار سازنده و تأثیرگذار صداوسیما ابراز امیدواری کرد : همکاری دانشگاه شهرکرد و صداوسیمای استان باعث گام‌های مؤثری در راستای ارتقای فرهنگ عمومی و همچنین تحقق اهداف اقتصاد دانش‌بنیان شود.
دکتر شامحمدی علاوه بر حضور جوانان و نخبگان جامعه در دانشگاه، فعالیت‌های گسترده دانشگاه شهرکرد درزمینهٔ جذب مشارکت خیرین در توسعه دانشگاه، فعالیت‌های مرکز طراحی زندگی و حرکت در راستای تحقق دانشگاه کارآفرین را ازجمله زمینه‌های همکاری برشمرد و از برای همکاری‌های همه‌جانبه با صداوسیما اعلام آمادگی کرد.
عظیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: امروز جامعه ما به خصوص قشر جوان در معرض تهدید و آسیب‌های رسانه‌ای دشمنان در حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و امنیتی است و صداوسیما با توجه به نیازهای مخاطبان، تولید محتوای غنی با چاشنی هنر را در دستور کار دارد تا بتواند به نیاز مخاطب پاسخ دهد و امیدواریم با همفکری دانشگاه در این زمینه موفق عمل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: صداوسیما به دنبال تولید آثار فاخر و تأثیرگذار است و همکاری دانشگاه قطعاً در این راستا بسیار مؤثر خواهد بود.