نشست مشترک مدیران اموراداری وپشتیبانی دانشگاه های منطقه 8 کشور دردانشگاه زابل برگزارشد

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۳ کد : ۱۵۴۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۲
نشست مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاه های کرمان، سیستان و بلوچستان، زابل، دریانوردی و علوم دریایی چابهار، سراوان، جیرفت، رفسنجان، زرند و بم در دانشگاه زابل برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم...
نشست مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاه های کرمان، سیستان و بلوچستان، زابل، دریانوردی و علوم دریایی چابهار، سراوان، جیرفت، رفسنجان، زرند و بم در دانشگاه زابل برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکترمصطفی خواجه سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه زابل بر چابک سازی اداری، توانمندسازی و سلامت  اداری دردانشگاه ها تاکید کرد.
وی با توجه به ناکافی بودن بودجه تخصیص یافته و هزینه های دانشگاه ها با توجه به جذب بالای نیروی انسانی و عدم رعایت توازن نسبت هیئت علمی به غیرهیئت علمی درسال های اخیر در دانشگاه ها، نسبت به ارائه دیدگاه ها و اتخاذ تدابیر مناسب دراین نشست ها تاکید کرد.
دراین همایش دکترعزیز اله مختاری مدیرکل اموراداری و پشتیبانی دانشگاه زابل، برگزاری این نشست ها را در تقویت همکاری بین دانشگاه ها مهم ارزیابی کرد و گفت: همکاری دانشگاه های منطقه 8 کشور به لحاظ قابلیت های مشترک جهت رفع موانع و مشکلات آیین نامه های موجود در حوزه اداری، بسیار تاثیرگذار می باشد.
وی مصوبات این نشست ها را در سرعت بخشیدن به توسعه همه جانبه دانشگاه ها، حائز اهمیت دانست.
درادامه این همایش مدیری دبیرشورای اموراداری منطقه 8 کشور نیز برگزاری این نشست ها و اجرای مصوبات آنرا در تسریع توسعه متوازن و پایدار دانشگاه ها بسیار تاثیرگذار ارزیابی کرد.
گفتنی است دربخش های بعدی این نشست، گزارش کار گروه های اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی، رفاه و پشتیبانی، خدمات عمومی و تدارکات و سلامت کارکنان مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرارگرفته و تصمیماتی اتخاذ شد.