نشست مشترک رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC با معاونان پژوهشی دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۵۴۶۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۲
دکتر محمدجواد دهقانی رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری  ضمن دیدار با دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با معاونان پژوهشی دانشکده های این دانش...
نشست مشترک رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC با معاونان پژوهشی دانشکده های دانشگاه فردوسی مشهد
دکتر محمدجواد دهقانی رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری  ضمن دیدار با دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با معاونان پژوهشی دانشکده های این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر کافی به بیان ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه پرداخته و زیرساخت های دانشگاه فردوسی را برای هرگونه برنامه علمی محیا دانست.
دکتر کافی تبادلات و همکاری های علمی بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد را از جمله ظرفیت های مناسب دانشگاه در جهت همکاری با مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری برشمرد.
دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناری دانشگاه نیز مواردی را جهت همکاری با آن مرکز یادآوری کرد و هدفمند بودن برنامه های پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد را در انتخاب طرح ها بیان کرد.
رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری نیز در این نشست به تاسیس شعبه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد اشاره کرده و دانشگاه فردوسی مشهد را به عنوان قطب علمی شرق کشور از هرنظر مستعد همکاری های دوجانبه دانست.
سپس دکتر دهقانی رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جلسه ای که با حضور معاونان پژوهشی دانشکده ها و رؤسای پژوهشکده های دانشگاه فردوسی مشهد و معاونان پژوهش و فناوری برخی دانشگاه های مشهد تشکیل شده بود حضور یافت و در سخنانی برای حاضران به فرایندهای ارزیابی علمی دانشگاه ها و شاخص های ارزیابی پرداخت و در پایان به سوالات مطرح شده در این جلسه پاسخ داد.